100% verkeersveilig event Tholen

Donderdag 3 oktober stond in het teken van verkeerseducatie tijdens het 100% verkeersveilig event op Tholen. Met zo'n 440 leerlingen vanuit 14 scholen was er volop aandacht voor verkeersveiligheid. 
In De Meulvliet op Tholen waren diverse activiteiten waar de leerlingen aan deelnamen. Fietsvaardig, Verkeerslab, de Verkeersquiz (ochtend Eben Haëzer 8b en middag De Regenboog 8 waren de winnaars) en De Witte Stok. Buiten genoten de leerlingen van de remwegdemo en behendig leren fietsen en slalommen tijdens Fietsvaardig. Kortom, leren en genieten tegelijkertijd! 

Hieronder een aantal links naar nieuwsberichten over het event

‘Hopen dat kinderen hun ouders aanspreken op afleiding in verkeer’ - Al het nieuws uit Tholen (eendrachtbode.nl)

Recordaantal leerlingen voor verkeersveiligheidsevent in Tholen - Al het nieuws uit Tholen (internetbode.nl)

Als het om lessen verkeersveiligheid gaat in Zeeland valt er nog een wereld te winnen (terwijl het zo leuk is) | Tholen | pzc.nl

Winnende school 100% verkeersveilig event middagdeel Tholen

Foto impressie event

Gedeputeerde Van der Maas opent ochtenddeel
Presentatie was in handen van Wendy
Verkeersquiz met Wendy
Slim slalommen op de fiets
Ko gaf uitleg hoe je het beste een blinde of slechtziende kan helpen
de winnende school middagdeel De Regenboog 8
remwegdemo Tholen
Harry van der Maas opent ochtenddeel
Corniel van Leeuwen opent middagdeel
verkeerslab
Leerlingen van de regenboogschool op podium met gewonnen prijs
01 oktober 2026

Middelburgse basisschoolleerlingen aan de slag met verkeersveiligheid

Lees meer
roos
26 september 2026

Herdenking Verkeersslachtoffers

Lees meer
focusflitser
15 september 2026

Focusflitser controleert op telefoongebruik achter het stuur

Lees meer