Doortrapdag in gemeente Goes

Op dinsdag 16 april was het zover voor de inwoners van de gemeente Goes om te genieten van de Doortrapdag (veilig fietsen tot je 100ste!). 
De deelnemers namen deel aan theorie en praktijk om ervoor te zorgen dat zij zo lang mogelijk veilig kunnen deelnemen aan het verkeer. Dit alles vond plaats op het terrein van ZLM in Goes. 
Ondanks het slechte weer kon op deze geweldige locatie alle theorie en praktijk toch overdekt doorgaan, we kijken dan ook terug op een gezellige geslaagde dag.

Het ROVZ werkt in Zeeland samen met o.a. de Zeeuwse gemeenten, welzijnsorganisaties, fysiotherapeuten en fietsenmakers binnen het project Doortrappen. Voor meer informatie over Doortrapdagen: houd deze website in de gaten over de deelnemende gemeenten.

 

Senioren met fiets in rij op Doortrapdag Goes

Impressie Doortrapdag in Goes

Deelnemers krijgen theorie op Doortrapdag Goes
Deelnemers Doortrapdag Goes aan tafels bij hteorie gedeelte
Deelnemers Doortrapdag Goes doen fitoefeningen
Deelnemers Doortrapdag GOes doen fitoefeningen
Deelnemers Doortrapdag Goes doen fitoefeningen
Deelenemers Doortrapdag goes in de rij met fiets
Leerlingen van de regenboogschool op podium met gewonnen prijs
01 oktober 2026

Middelburgse basisschoolleerlingen aan de slag met verkeersveiligheid

Lees meer
roos
26 september 2026

Herdenking Verkeersslachtoffers

Lees meer
focusflitser
15 september 2026

Focusflitser controleert op telefoongebruik achter het stuur

Lees meer